Виробництво меблів

Виготовлення меблів на замовлення з урахуванням індивідуальних побажань наших клієнтів. Ми є виробником меблів з власною виробничою базою, що дозволяє нам підтримувати оптимальне співвідношення - прийнятні ціни при високій якості.

Компанія "Текстура" виготовляє меблі на замовлення в Києві на власному виробництві, використовуючи сучасне обладнання, якісні перевірені матеріали і фурнітуру.
Весь асортимент виробляється з екологічно чистого та безпечного матеріалу.
Практична, функціональна і стильні меблі - результат поєднання хороших матеріалів з високо технічної виробничою базою.
Замовлення виробів від виробника відкриває можливості облаштування приміщення в бажаному стилі з підбором матеріалів. Вся фурнітура, матеріали та обладнання сертифіковані, а на кожному етапі існує контроль якості. Починаючи з процесу надходження матеріалів на фабрику і закінчуючи монтажем готового виробу, наші співробітники суворо контролюють якість усіх елементів.

Виготовлення меблів на замовлення недорого за індивідуальними розмірами

Дизайнери-конструктори компанія "Текстура" враховують при проектуванні не тільки стилістичні переваги замовника, а й умови розміщення, а також ергономічні вимоги. Таким чином будь-який предмет виготовляється виключно за індивідуальними розмірами клієнта. Це одне з головних переваг замовлення меблів в спеціалізованих компаніях. Індивідуальний підхід до розробки моделей - запорука успішного виконання і унікального результату.

У нашій компанії працюють дизайнери, які спільно з клієнтами розробляють модель майбутньої меблів, також працюємо по ескізами наданими клієнтами. Виготовлення меблів на замовлення дозволить вам легко вбудувати виріб в будь-який інтер'єр, а наші дизайнери розроблять дизайн-проект таким чином, щоб весь комплект підходив не тільки за розмірами, але і стилістично. Весь процес створення, починаючи від розробки до виготовлення, орієнтований на клієнта для задоволення запитів. Ось чому недорогі меблі на замовлення в Києві від компанії "Текстура", це дійсно вигідне і зручне рішення облаштування своєї квартири або будинку.

Виготовлення меблів на замовлення в Києві і недорого також можливо по макетах і фотографій клієнта.
Наприклад Ви можете побачити якийсь шафа або кухню в інтернеті і просто відправити нам її фото.
Наші фахівці оцінять тип використовуваного матеріалу, його кількість і розрахують вартість виготовлення меблів за наданим зображенню.

 

Доставка Монтаж

Доставляємо меблі виготовлену компанією «Текстура». Наші досвідчені фахівці проводять її монтаж. Завдяки тому, що діяльність нашої компанії - виготовлення меблів на замовлення, кожен наш збирач знає всі тонкощі і особливості будь-якої меблевої одиниці.

Виробництво меблів

Виготовлення меблів на замовлення з урахуванням індивідуальних побажань наших клієнтів. Ми є виробником меблів з власною виробничою базою, що дозволяє нам підтримувати оптимальне співвідношення - прийнятні ціни при високій якості.

Проектування меблів

Завдяки комп'ютерному 3D моделювання Ви зможете оцінити плоди своїх фантазій і наших зусиль, щодо створення задуманої Вами меблів і відразу внести бажані корективи. Підсумком нашої роботи стане унікальна по дизайну і функціональності меблі.

Виїзд консультанта

Виїзд фахівця здійснюється за попереднім записом у зручний для вас час. Наш фахівець, кваліфіковано підбере модулі під ваше приміщення з урахуванням ваших побажань, а так само проконсультує вас з усіх питань.