Які кухонні фасади замовити: з натурального дерева або МДФ?

Іноді перед нами стає нелегкий вибір - які фасади вибрати, з дерева або МДФ?
Швидко розберемося. Кухонні фасади з дерева і натуральним дерев'яним шпоном, є елітним елементом кухонного інтер'єру.

Читати далі

Меблі для кухні з дерев'яними фасадами. Кухня з дерева під замовлення в Києві.

ЧОМУ ВАРТО ВИБИРАТИ фасади з дерев'яного масиву?
Ми завжди рекомендуємо нашим клієнтам меблеві фасади з масиву дерева - це прекрасне рішення, ніколи не застаріваюче в дизайні меблів та інтер'єру, як для житлового приміщення так і для офісу. Меблі з натурального дерева ніколи не вийде з моди і завжди буде уособленням розкоші, тепла і екологічності.

Читати далі

Кухні з МДФ фасадами під замовлення в Києві

Як правило, саме до кухонних меблів домовласники пред'являють найбільшими перепонами вимог і по частині зовнішнього оформлення, і по частині функціональності. Можливо, так відбувається тому, що ми проводимо в цій частині будинку багато часу.

Читати далі

Замовити шафу купе недорого

Сьогодні в Україні шафа купе користується неймовірною популярністю. Замовити шафу купе недорого прагне більшість власників квартир і будинків. Така шафа стає невід'ємною частиною інтер'єру, тому його оформлення грає важливу роль в створенні цілісності інтер'єру.

Читати далі

Шафа купе на замовлення Київ недорого

Шафа купе являє собою відмінний спосіб організації зберігання речей, а також збільшення корисного простору приміщення. Завдяки особливостям конструкції, в шафу купе, як правило, вміщуються всі речі, що дозволяє не задіяти інші шафи, комоди і так далі.

Читати далі

Кухня кутова на замовлення недорого

Кожна господиня мріє про красиве кухні. І неважливо, наскільки часто вона готує, в будинку обов'язково повинна бути затишна кухонні кімната, в якій приємно буде з ранку сидіти і пити гарячу каву.

Читати далі