Кухні на замовлення

Компанія "Текстура" виробляє кухні на замовлення. У нас Ви можете замовити кухню будь-якій комплектації з різних матеріалів за індивідуальними розмірами. Ми виготовляємо меблі для кухні як з простих недорогих матеріалів, так і дорогі елітні варіанти.

Шафа-купе під замовлення

Компанія "ТЕКСТУРА" виготовляє шафи купе на замовлення. Ми виготовимо для Вас як простий функціональна шафа купе, який буде містким і дозволить звільнити корисний простір приміщенні, так і дизайнерський шафа з використанням модних малюнків і дзеркал. 

Гардеробні на замовлення

Якщо у вашому будинку є кімната без вікон і без комунікацій - з неї б вийшла чудова гардеробна кімната, в якій зручно зберігати одяг і інші дрібні речі. І в тому і в іншому випадку гардеробні допомагають нам зберегти все в повному порядку, в цілості й схоронності.

Міжкімнатні перегородки

Одне з наших напрямків проектування і виготовлення міжкімнатних перегородок. & Nbsp; Міжкімнатні розсувні двері або перегородки - це одне або кілька полотен, які зрушуючи, відкривають отвір.

Двері під замовлення

Ви шукаєте якісні двері за прийнятними цінами? Робимо під замовлення двері будь-яких стандартних і нестандартних конфігурацій, розмірів, форм, кольорів.

Торгівельні меблі на замовлення

Відкриваючи новий справу або розширюючи існуючий бізнес, виникає необхідність в замовленні торгового обладнання. Правильне оформлене приміщення для торгівлі або сфери обслуговування - це обличчя вашої компанії, її перевага перед конкурентами.

Офісні меблі будь-якої складності

Пропонуємо своїм клієнтам виготовлення офісних меблі на замовлення. Власна виробнича майданчик дозволяє нам займатися не тільки серійним виготовленням, але також реалізовувати індивідуальні проекти: рішення для персоналу, кабінети для керівників, приймальні зони, гарнітури для конференц-зон та зон для переговорів і ін.

Декоративні панелі для стін

Декоративні шпоновані панелі для стін облицьовані натуральним шпоном цінних порід дерева - дуба, горіха, вишні, клена, палісандра, зебрано і ін. Шпон на панелях - з підібраним малюнком. Для шпону Дуба пропонуємо радіальний або тангенціальний малюнок на вибір.