Кухні за індивідуальним проектом в Києві

Компанія "Текстура" виробляє кухні під замовлення в Києві.

 

✔ Виготовляємо кухні в різних стилях: Лофт, Модерн, Класичні, Хай-тек, Кантрі, Прованс, Техно і інші.

✔ Застосовуємо різні матеріали для фасадів: дерево, скло, МДФ, Шпоновані, плівкові, фарбовані і т.д.

✔ Робимо кухні для великих приміщень: будинків, кафе так і маленькі кухні для квартир і офісів.

✔ Використовуємо різні варіанти оснащення і фурнітури кухонь, в дорогому і бюджетному сегменті.

✔ У нас повний виробничий цикл, власне виробництво та обладнання, професійний персонал.

✔ Комп'ютерна 3D візуалізація і проектування майбутньої кухні до стадії виробництва, величезна портфоліо.


У нас Ви можете замовити кухню будь-якого стилю і будь-якій комплектації з різних матеріалів за індивідуальними розмірами.
Ми виготовляємо меблі для кухні як з простих недорогих матеріалів, так і дорогі елітні варіанти.
Кухні виробляємо і встановлюємо "під ключ" - від виїзду зморщок і дизайнера до вас на місце, до доставки і монтажу.
Проконсультуємо і підберемо всі комплектуючі і технічне оснащення, запропонуємо варіанти різного бюджету, комп'ютерна 3D візуалізація майбутньої кухні ще до етапу її збірки для прийняття вами необхідних правок і остаточних рішень.

Ціна на кухню залежить від комплектації, матеріалів і фурнітури.
Але, в будь-якому випадку це буде якісна кухонні меблі за Вашим закакзу.

Кухня - це місце, де ми проводимо дуже багато часу. А значить, її дизайн повинен бути співзвучний характеру господарів, їх життєвому стилю і поданням про гармонію та красу. Кухня це серце будинку. Якою б не була кухня, класичної або в стилі модерн, в ній повинно бути затишно. Індивідуальність кожного замовлення дає можливість для клієнта отримати саме свою, ексклюзивну модель. У кухні важливий не тільки зовнішній вигляд, але і фурнітура, матеріали, з яких вона виготовлена. На жаль, недосвідчений клієнт не завжди надає цьому значення, а від цього дуже багато що залежить, в тому числі наскільки довго вам прослужить кухня, в яку, при створенні, ви вклали частинку своєї душі. Незалежно від стильового рішення сучасні кухонні меблі повинна відповідати головній вимозі сучасного життя - багатофункціональності.

Наша компанія працює з якісними матеріалами та фурнітурою провідних світових виробників, це BLUM, HETTICH, GRASS, HUWIL і ін., Продукція яких відрізняється високою якістю. Застосовуючи широкий спектр матеріалів для меблів, фахівці допоможуть створити по-справжньому унікальну кухню, використовуючи свій досвід і враховуючи побажання клієнта.

Для кухонних фасадів ми використовуємо такі матеріали як:
Натуральне дерево / Шпон / МДФ фарбоване / МДФ плівкове

Вибір за вами!

Стільниці це особлива деталь кухонного гарнітура. Дайте свободу своєї творчої фантазії, додайте стилю динамічному ритму життя, оригінальності, проявіть себе! Вибір необмежений - ламіновані стільниці, камінь натуральний, штучний (Сorian, DuPont Montelli). Яскраві кольори будуть радувати око, а гладкі і теплі поверхні - заспокоювати. Також використовуємо оригінальні кварцові поверхні преміум класу CaesarStone (пр-во Ізраїль), що надає всебічну гарантію якості і завдяки своїм винятковим фізичним характеристикам CaesarStone заслужено вважається найкращим матеріалом для кухонних поверхонь, стінових панелей, барних стійок, підвіконь та інших предметів інтер'єру.

Ми також пропонуємо виїзд фахівця до Вас додому для виміру приміщення і узгодження Ваших побажань і деталей для складання дизайн-проекту. Наш фахівець запропонує Вам різні проекти комплектації Вашої майбутньої кухні, можливі варіанти матеріалів, різні колірні рішення, допоможе підібрати стільницю, мийку та інші кухонні аксесуари. Після того, як всі деталі будуть обговорені, ми складемо для Вас індивідуальний дизайн-проект Вашого майбутнього гарнітура. І якщо Вас все буде влаштовувати, ми приступимо до виготовлення. Для цього достатньо всього лише нам зателефонувати.