Вартість шафи залежить від матеріалів, фурнітури, внутрішнього наповнення. Варіанти внутрішнього наповнення дивіться на сторінці наповнення шаф купе. Для отримання консультації, виклику замірника або щоб дізнатися точну ціну шафи купе, який Вас цікавить - просто зателефонуйте нам/

Наші фахівці проконсультують Вас, допоможуть підібрати саме ту шафу купе, який впишеться в Ваш інтер'єр і дозволить ефективно організувати простір приміщення.

Ділові пропозиції та вигідні умови для архітекторів, дизайнерів і регіональних дилерів.

Шафи-купе зроблені під замовлення - це конструктивні новації, різноманіття матеріалів, широка палітра кольорів і фактур декоративних покриттів, в тому числі шпону, як натурального штучного, так і з екзотичних порід дерева. Різні технології нанесення малюнка на скло. Вибір фурнітури і аксесуарів. Завдяки цьому вдається витримати будь-яку стилістичну спрямованість: мінімалізм, класику, хай-тек. Складно зустріти два однакових шафи-купе тобто ексклюзивності господареві не уникнути.

Дизайнери компанії "Текстура" по розробці вбудованих меблів з використанням розсувних систем впевнені, що організувати місткі і зручні вбудовані шафи купе можна в будь-якому приміщенні, навіть у невеликих квартирах.